Om JNFF

Jæren Naturfotofestival JNFF er et foretak som har som mål å vise bilder tatt av lokale naturfotografer

  • Foretaket har 3 medlemmer (Harald Fjogstad, Grete Jonsson og Bjarne Emil Time)
  • Foretaket har egen webside, jnff.no og FB-side, Jæren Naturfotofestival

Jæren Naturfotofestival 2020

Jæren Naturfotofestival 2020 er et samarbeidsprosjekt mellom JNFF, Time bibliotek, Nasjonalt Garborgsenter, Forum Jæren og Jærsyn

  • Festivalen er en fin blanding av spennende foredrag og gode bilder
  • Festivalen foregår i Høgbygg-komplekset i sentrum av Bryne, i tiden 17. til 19. april
  • Festivalen åpner fredag 17.4 kl. 18.45 med et foredrag av Arne Nævra
  • Alle foredrag holdes i Storsalen til biblioteket
  • Time bibliotek og Nasjonalt Garborgsenter er ansvarlig for foredragene
  • Fotoutstillingen vises i Høgbygget, i 1. og 18. etasje/i restaurant Jærsyn)
  • 24 fotografer viser bilder med naturmotiver fra Jæren
  • Kafeen i biblioteket serverer drikke og enkle retter i åpningstiden 17. og 18.4
  • 18.4: Bryne kino viser en naturfilm

Ansvarlig for Jæren Naturfotofestival 2020

Jæren Naturfotofestival, JNFF:
Harald Fjogstad
Teknisk og økonomisk leder
+47 90 64 23 18/ harald.fjogstad@kleppnett.no

Grete Jonsson
Utstillingsleder
+47 48 13 89 86/ grete.jonsson@lyse.net

Bjarne Emil Time
Daglig leder
+47 90 50 67 20/ bjarneemil@hotmail.com

Time bibliotek:
Aud Søyland Kristensen
Biblioteksjef
+47 51 77 61 75/ aud.kristensen@time.kommune.no

Nasjonalt Garborgsenter:
Inger Undheim
Avdelingsdirektør/nordist
+47 97 53 25 29/ inger.undheim@jaermuseet.no

Forum Jæren:
Tommy Kvia
Daglig leder
+47 93 03 81 80/ tommy@forumjaren.no

Bryne kino:
Erlend Serigstad
Kinosjef
+47 91 88 11 26/ erlend@brynekino.no